Chcete létání  od stolu zažít jako v realitě?

Shlédněte toto 3D video, které natočil náš klient.

3D létání (video)

(Spusťte si youtube video a dívejte se nahoru, dolů, doprava nebo doleva stisknutím kurzoru myši nebo s pomocí ovládacího kolečka vpravém horním rohu)

Z jakých letů si můžete vybírat?

Shlédněte video a ochutnejte tandem paragliding

A co si o nás myslí pasažéři?

Moc a moc děkuji bylo to naprosto jedinečné, neskutečné a napadá mě milion dalších superlativ. Po včerejším zážitku bych...

Posted by Věra Ligotska on 27. srpen 2015

Strašně moc děkuji za nádherný zážitek!! Každá minuta ve vzduchu byla naprosto ohromující!! Těším se na další let! Vřele doporučuji každému, kdo chce pocítit pocit volnosti!!

Posted by Timea Denhardtova Laufersweilerova on 26. srpen 2015
...a především bych ti rád poděkoval, jelikož to bylo naprosto úžasné! A to jsem původně chtěl poukaz prodat. Letos bych chtěl ještě jednou letět. A možná přemluvím někoho dalšího. A pokud se odhodlám, začnu chodit na kurzy létání - bungee je proti paraglidingu nuda.
Zdeněk Pucholt
Lukáši, naprostá spokojenost. Let byl perfektní. Říkali jsme si, že bychom to objednali švagrovi jako dárek. Určitě bych to pak řešil přes tebe. Pilotáž byla skvělá práce a přístup byl také skvělý. Měj se fajn a díky za skvělý zážitek a nakopnutí jít do toho.
Ivo Motýl

pánové Dalibor Kaláb a Kamil Kabát, dík za bezvadný zážitek 🙂 je to nechutně návykové 😀

Posted by Pavel Dudel on 31. červenec 2015

Děkuji tímto Daliboru Kalábovi za krásný sobotní let, moc jsem si narozeninový adrenalin užila.... a ty výhledy! Zde ně...

Posted by Monika Doležalová on 14. červenec 2015