Letecká sezóna 2017 začíná …

Rok 2016 pro nás byl plný krásných zážitků, které jsme mohli sdílet také s tebou a dalšími klienty a čerpat s nimi energii, která nás hřeje ještě teď v zimě.  Nežijeme jen tím, co bylo, ale usilovně pracujeme na vylepšení našich zážitků a hlavně připravujeme nové a zajímavé akce plné vysmátých tváří, vyplaveného adrenalinu a momentů, které ti vezmou dech a i ty z nich budeš čerpat energii hodně dlouho.

Není pochyb, že nás naše práce sakra baví a předávat zážitky je pro nás droga, která nás nutí pracovat nejen na našem osobním a pilotním rozvoji, ale taky vymýšlet nové možnosti se setkávat.

Na co se můžeš těšit?

Za okny je sice ještě zima, ale ono se to překulí a do Evropy  přijde  jaro. Než se ale ukáže u nás, vyrazíme tradičně za prvním sluníčkem, stoupáky, pizzou a vínkem do Itálie. Jedná se o 4 denní nadupanou akci s létáním v tandemu, poznáváním nových míst, lidí a luxusní italské gastronomie – 4 dny létání v Alpách. Pokud již vlastníte letenku na tandemový let v Beskydech a rádi byste víc, cenu letenky lze v plné její výši odečíst od ceny zájezdu.

miniatura_yt_640x320

Zažijete s námi 4 intenzívní dny a na konci výletu budete mít pocit, že uběhl víc než týden.  Létání na tandemu, úžasná italská pizzerie, večerní Bassano, návštěva nedalekých Benátek.

Nezastíráme to, létání je návykové a další level každého, koho nadchne tandem paragliding, je naučit se létat a dopřávat si své dávky samostatně. No, samostatně…  Piloti jsou hodně fajn komunita, stejně jako třeba vodáci, bikeři nebo běžci.  Stejně jako ke každému tandemovému letu, tak i k pilotovi ve výuce, přistupujeme v naší letecké škole s nadšením a individuálním přístupem, který se odráží v progresi výuky a pilotním rozvoji.

skola

Kamil, Patrik, Radim, Dalibor, Jarek a Lukáš..  Prostě celý náš tým, vám přejeme úspěšný nový rok, dostatek zdraví a času na nové zážitky v novém roce. Těšíme se na tebe!

pilotinaweb

Lukáš Klím
Jsem instruktor, soutěžní pilot a tandem pilot. Paraglidingu se věnuji od roku 2004.